8 GB Ram’e Sahip OnePlus 5 Özellikleri

OnePlus daha önceki yayınlarıyla ürünlerinin umut verici ve rakipsiz olduğunu gösterdi. Yakında bir 5+ piyasaya çıkacak. Cihaz çok kararlı ve farklı şekillerde geliyor. Onun spesifikasyonları hakkında konuşalım.

OnePlus 5 Özellikleri

Ekran 

OnePlus 5 Optik AMOLED kapasitif dokunmatik ekranlı 16M renklerle geliyor. Cihazın boyutu 5.5 inçtir. Tam 1080p çözünürlük ile geliyor.

Platform 

OnePlus 5, Android 7.1.1 (Nougat) cihazında çalışır ve cihaza mükemmel bir his ve performans sunar.

Kamera

OnePlus 5, 16MP çift kameraya sahip. Kameranın diyafram açıklığı f / 1.7 olup çok etkili olduğu düşünülmektedir. Faz tespit otofokusuna, çift LED flaşa sahiptir. OnePlus 5, 30kps ile 4k kayıt destekliyor. Şu ana kadar bir artı 5’in kusursuz ve etkileyici bir kameraya sahip olduğu görülüyor. YouTube’daki kamera ile ilgili videolara göz atabilirsiniz. Bu bağlamda bir örneği tavsiye edecek bir kanal C4ETech’tir.

Performans

OnePlus 5, kesinlikle çok hızlı işlemciler olan Qualcomm MSM8998 Snapdragon 835 işlemcisine sahip. Adreno 540 GPU ile desteklenen sekiz çekirdekli işlemci. Cihaz, 6GB ve 8GB’lık iki farklı RAM türevi ile geliyor. 8GB Ram yüksek son uygulamaları çok sorunsuz çalıştırmak için çok şey. Cihazın en iyi parçası, diğer mevcut tanınmış cihazların çoğunu yenen performansıdır. Ayrıca performans ve hız testi açısından Xiaomi’nin Mi 6’nın gerisinde kalıyor.

Diğer Özellikler

OnePlus 5, parmak izi (öne monte edilmiş), ivmeölçer, cayro, yakınlık, pusula sensörlerine sahip. 3.5mm jakı destekler. Rahatsız edebilecek tek şey 3300mAh olan pil boyutudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir