Android için En İyi 10 Macera Oyunu 2017

Burada, Android için en iyi macera oyunlarından bazılarını sunuyoruz.

The Last Express

Oyun 24 Temmuz 1914 günü saat 7.31’de başlıyor ve 27 Temmuz’da akşam 7:30 da bitiyor. Mechner, oyunu yaratmak için Sigara Car Productions’ı kurdu. Şirket, 1993-1997 yılları arasında San Francisco’da bulundu ve zirvesinde altmış tam gün çalışanı vardı. 

Grim Fandango Remastered

Manuel Calavera (kısaca Manny) Ölüm Departmanı’ndaki (Department of Death) bir seyahat acentesinde, ruhlara ebedi huzura doğru çıkacakları dört yıllık yolculuk için lüks seyehat paketleri satmakla görevlidir. Manny patronunun kendisine verdiği 2. sınıf müşterilerden kurtularak 1. sınıf zengin müşterilerle ilgilenmek istemektedir. Bu arayışı patronu Don Copal’in hoşuna gitmez ve işinde askıya alınır. Tam bu sırada kahramanımız Manny , gizli bir yeraltı örgütü olan LSA örgütünün başı Salvador Limones ile tanışır. Bu tanışmadan sonra Manny , başına geldiği olayların basit bir rant kavgası olmadığını anlayacak ve Ölüler Diyarı’ndaki pis işleri yok etmek için 4 sene sürecek olan uzun bir görevle ilgilenecektir.

80 Days

Phileas Fogg: Uçuş gemisi, denizaltı, mekanik deve, buharlı tren ve daha fazlasıyla seyahat et. Diğer oyuncularla yarışın.

The Wolf Among Us

Yıllar önce kendi dünyalarından kaçmak zorunda kalan masal kahramanlarını kendilerini dünyada bulurlar. Ve Fabletown adlı New York’un bir bölümüne yerleşirler. Bigby, Kırmızı Başlıklı Kız’ı yemeğe çalışıp, Üç Küçük Domuzcuğu midesine atmaya çalışan burada yeni bir hayata başlamak ister. İnsan formuna geçebildiğinden şanslı olan Bigby, ”Çiftlik” adı verilen ve Mundy’lere yani bizim dünyamızdaki insanlara gözükmemesi gereken yaratıklar ve hayvanların eğer tılsım adlı büyüden faydalanıp insana dönüşmezler ise kalmak zorunda oldukları yere gitmez. Ve kasabanın şerifliğine yükselip insanlara kendisini affetirmek ister. Fabletown’da yıllardır cinayet işlenmezken birden iki tane ceset bulunur ve Bigby bu soruşturmayı ele alır ve Pamuk Prenses ile birlikte olayı çözüme kavuşturmaya çalışırlar.

Detective Grimoire

İlk piyasaya sürülme tarihi: 2 Ocak 2014. Oyun gizemi, animasyonu, diyalogu ve kahramanı için iyi bir şekilde alınıyor. Bir Dedektif Grimoire serisinin ilk oyun olması amaçlanmıştır.

Broken Age

İlk piyasaya sürülme tarihi: 28 Ocak 2014. Rekor kıran bir çapraz kampanya ile finanse edilen ve endüstri efsanesi Tim Schafer tarafından tasarlanan Broken Age zamansız bir çağdaş hikaye sunan oyun.

“Android için En İyi 10 Macera Oyunu 2017” için bir yanıt

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir