Android İçin En İyi Facebook Video Downloader

Bir Android kullanıcısıysanız ve Facebook videolarını indirmek istiyorsanız ancak Android mobil cihazınızı kullanarak Facebook’tan nasıl video indireceğinizi bilmiyorsanız , bu öğreticiyi izleyebilirsiniz. Burada, herhangi bir Facebook videosunu cep telefonunuza kaydetmek için mümkün olan en iyi yolu bulacaksınız. Facebook’un resmi Facebook uygulamasından gömülü bir videoyu indirmek için herhangi bir doğrudan seçeneği olmadığını biliyoruz. Facebook Lite kullanıcıları bile böyle bir seçenek almaz.

Google Chrome’u kullanıp bu tarayıcıyı kullanarak Facebook.com web sitesini açarsanız Facebook videosunu kaydedemez ve indiremezsiniz. Bir PC kullanıcısı Facebook web sitesine herhangi bir web tarayıcısı kullanarak erişirse, herhangi bir videoyu Facebook’dan kolayca indirebilir ve PC’ye kaydedebilir. Ancak, aynı yöntemler Android cihazı ile çalışmaz. Google Play Store’da Android web tarayıcınızdan Android akıllı telefonunuzda veya tabletinizde video indirmenize yardımcı olan birçok Android uygulaması bulunmaktadır. Ancak, tüm uygulamalar güvende değildir – bazı uygulamalar sahte indirme düğmeleri sağlar ve FB hesabınıza kritik erişime sahip olmak. Bu nedenle, üçüncü taraf uygulamaları kullanarak herhangi bir FB videosunu indirmeden önce yeterince dikkatli olun. 

Facebook politikasıyla bugüne kadar şirket cep telefonlarında Facebook’tan video kaydetmek için herhangi bir doğrudan bağlantı sağlamıyor. Güvenilir video kapmak için uygulama almadığınız sürece video URL’sini alamazsınız. Fakat, hepimiz bir video kullanarak paylaşım anlarının çok fazla ilerlediğini ve Facebook profili ve sayfalarındaki görüntü paylaşım günlerinin bittiğini biliyoruz. Bu nedenle, Facebook’tan paylaşılan videoların kaydedilmesinin önemi gün geçtikçe artıyor. Bununla birlikte Facebook, herhangi bir Facebook videosunu Facebook dışında paylaşmanızı sağlar, ancak bu yeterli mi? Örneğin, ailenizin bir üyesi bir aile etkinliğinin videosunu çekip Facebook’ta paylaşıyorsa (siz orada bulunmuyorsanız), videoyu sizin tarafınızdan ön plana alındığı için cep telefonunuza yüklemek ve indirmek istiyorsanız, Ve videoyu kaydetmedikçe dışarıdan video paylaşımı arzunuzu yerine getiremez. Bu nedenle, Facebook’tan paylaşmak yerine her zaman harika videolar indirmeye çalışıyorsunuzdur.

MYVIDEODOWNLOADER: ANDROID’DE FACEBOOK VIDEOLARINI İNDIRME

MyVideoDownloader , Facebook’tan herhangi bir videoyu indirirken işinizi kolaylaştıran bir android uygulamasıdır. Bu, Google Play Store’da bulunan ücretsiz bir android uygulamasıdır. Uygulama bir freeware ve daha az miktarda reklam içeriyor (diğer ücretsiz uygulama ile karşılaştırıldığında). MyVideoDownloader , videoları Facebook’dan HD kalitesinde indirmenize izin veren tek uygulamadır . Ücretsiz uygulamayı kullanarak GIF görüntülerini de kaydedebilirsiniz. Bu başvurunun çalışma prensibi çok basittir.

 1. ‘MyVideoDownloader’ uygulamasını yükledikten sonra, uygulamayı açın ve sizden isteneceğinizde Facebook kimlik bilgileri ile giriş yapın.
 2. Uygulama bir Facebook Explorer olarak adlandırılabilir ve kullanıldığında, video ve resimleri kopyalayabilir, onları indirebilir ve kaydedebilirsiniz.
 3. Uygulama, Android 4.0 ve sonraki cihazlarla uyumludur. Uygulamanın bağlam menüsünden “Haber Kaynağı” nı açın ve kaydetmek veya mobil cihazınıza indirmek istediğiniz videoyu arayın.
 4. İndirmek istediğiniz videonun üzerine dokunun.
 5. İki seçenekten birini seçeceksiniz. “İndir” ve “Ad ile indir”.
 6. İlk seçeneği seçerseniz, Facebook haber akışındaki video anında mobil cihazınıza yüklenmeye başlayacaktır. İkinci seçeneğe basarsanız, telefon belleğine kaydetmeden önce videoyla bir ad vermeniz istenecektir.

Uygulama kök izni gerektirmez ve köklü olmayan android kullanıcıları Android cihazlarında MyVideoDownloader uygulamasını kullanabilir. Video yüklemenin sizin için çalışmadığını veya Facebook video yüklemesinin çalışmamasını istediğiniz zaman, Ayarlar -> Uygulamalar -> VideoDownloader -> İzinler seçeneklerinden uygulamanın izin ayarını kontrol edin .


Makale aşağıdaki bilgileri kapsar:
 • Mobil / Android’de Facebook videolarını nasıl indirebilirim?
 • Videoyu Facebook’dan bir akıllı telefona kaydetmek için en iyi ücretsiz Android uygulaması.
 • MyVideoDownloader’ı kullanarak Facebook’tan paylaşılan videoları indirin.
 • Facebook’tan paylaşılan videoları almak için “Video Downloader for Facebook” u kullanın.
 • Herhangi bir üçüncü taraf uygulaması kullanmadan Facebook’tan video indirmenin ve kaydetmenin elle yoludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir