Baskı Hizmetleri

Baskı hizmetleri dijital ve ofset baskı olarak ikiye ayrılır. Her iki baskınında birbirinden farklı avantajları vardır. Dijitalbaski dijital kökenli bir materyalin bazı ekipmanlara basılmasıdır. Broşürler, afişler, ilanlar bunlardan bazılarıdır.

Dijital Baskı

Dijital baskı ile basım yaparken baskı şeklini, adedini, tasarımını rahatlıkla ayarlamak mümkündür. Kısa zamanda çok fazla adet basım yapmak mümkündür. Firma tasarım ile başlayıp basım ve nakliye hizmeti ile profesyonel şekilde planlama yapar. Fiyat bilgisi basılacak ekipmana ve adedine göre değişir. Siteye kayıt olarak firmadan teklif isteyebilirsiniz. Sitenin haber bültenine üye olarak yapılacak kampanya ve haberleri ilk siz duyabilirsiniz.

Örümcek Stand

Firma reklam ve tanıtım için gerekli olan basım hizmetini örümcek stand tasarımı ile de verir. Örümcek standlar kurulumu çok kolay olan ürünlerdir. Ortalama tek kişi ile 5-10 dakika arasında kurulur. İstediğiniz baskıyı örümcek stand üzerine yaptırabilirsiniz. Firma teknolojiyi kullanarak kreatif çözümler üreten bir firmadır. Aldığınız her hizmet garantili olup, yapılan tasarımlar sadece size özeldir. Çözüm odaklı hizmet almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir