Bimcell Bedava İnternet

Bimcell Bedava İnternet

En yeni ve başarılı operatörlerden biri olan Bimcell, kullanıcılarına birçok farklı şekilde bedava internet olanakları sunmaktadır. Bu sayede internet paketlerinizin bittiği birçok durumda yeniden bir internet kullanım hakkına sahip olursunuz. Bedava internet hilesi işlemleriyle bunu kolaylıkla gerçekleştirmeniz mümkündür.

Bedava İnterneti Kullanımı

Bimcell bedava internet kullanımı için yapmanız gereken bazı işlemler bulunuyor. Eğer bu operatörü yeni kullanan biriyseniz ilk etapta 4 GB internet paketini hediye olarak kazanırsınız. Bunun yanı sıra yine her 25 TL yüklediğiniz zaman da yine 1 GB bedava internet kazanma şanslarını elde edersiniz. Bunun dışında eğer mesaj olarak DENEME yazıp gönderirseniz de yine operatör üzerinden bedava internet kazanma fırsatlarına sahip olabilirsiniz. Bir başka yöntem olaraksa yapmanız gereken, 1GB yazıp 4551’e mesaj atmaktır.

Diğer Olanaklar

Türk Telekom bedava internet olanaklarını için yapmanız gereken şey, operatörün sitesine girip sil süpür oyununu oynamaktır. Böylelikle 2GB internet kazanabilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Vodafone bedava internet içinse evde internet hizmetine kayıt olmalısınız. Ayrıca yine Turkcell bedava internet fırsatları için dijital operatörüm uygulaması yardımıyla salla kazan oynamanız işini görecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir