Çiğli Anaokulu ve Yaz Okulu

İzmir’in Çiğli bölgesinde kurulmuş olan ve anaokulu çağı gelmiş çocuklar için özel eğitim hizmetleri veren Nazlı Akbalık Çiğli Anaokuluçocuklarınızı gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz bir kurumdur. Milli Eğitim Bakanlığı’ndan almış olduğu onay ile hizmet veren kuruma https://www.izmirciglianaokulu.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Eğitimler

Nazlı Akbalık Çiğli Anaokulunda öğretmenler tarafından çocuklara verilen bir çok eğitim modeli bulunur. Öncelikli olarak çocukların tuvalet eğitimi tamamlanır. Çiğli kreşhizmetlerinden en kaliteli şekilde yararlanabilecek olan veliler için, memnuniyet ön planda tutulur. Çocukların gelişim çağında etkin eğitim alabilmeleri için öğretici ve eğitici kitaplar kullanılır. Besin alerjisi olan öğrenciler için özel beslenme takvimi oluşturulur.

Okul Öncesi Eğitim

Okul hayatına başlamadan önce öğrencilerin kişisel gelişimlerini ilerletebilmeleri açısından etkin bir eğitim hizmeti veren kurum, yeteneklerin keşfedilmesi için de çeşitli alanlarda faaliyet gösterir. Grup etkinlikleri ile çocukların sosyal deneyimlerinin artması sağlanır. Anaokulu kayıt yaşıgibi bilgiler ve daha fazlası için kurumun resmi web sitesini ziyaret edebilir, iletişim bilgileri üzerinden öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir