Çocuklar için En İyi 5 Android Oyunu

Android’de Çocuklar için en iyi oyunları listeledik. Listemizde esas kıstas olarak basitlik ve renkliliği göz önünde bulundurduk. Basitliği ve grafik özelliklerini dikkate alarak hazırladığımız çocuklar için en iyi 5 Android oyunu listemiz sizlerle…

En İyi Android Çocuk Oyunları

1- ANGRY BIRDS

Bazı hayvanları yok etmek için özel becerilere sahip bir dizi kuş sağlanmış olacaksınız (ilk versiyonda domuzlardı). Rio versiyonunda hazineleri de avlamanız gerekir. Play Store’da, popüler Rio sürümünü içeren Angry Birds’in birden çok sürümünü görebilirsiniz. Sadece bir tanesini açın ve çocuğunuza önce nasıl oynandığını gösterin.

2- ZONKEY ESCAPE

Zonkey Escape oyunu, açgözlü ve zonkey’i yakalamak isteyen Mr Carl’un en iyi koşusuna olan ilginizi alevlendiriyor. Şimdi, zonkey’inizi Mr Carl’dan kurtarmak için harekete geçin.

3- CUT THE ROPE

Çocuklar için en iyi Android oyunları listemizde bir sonraki adım Cut The Rope’dur. Tıpkı Angry Birds gibi Play Store’da Cut the Rope’un farklı sürümlerini de görebilirsiniz. Göreviniz halatları doğru zamanda keserek bir canavar şekeri beslemektir.

4- KIDS PAINTING LITE

Çocuklar kendi başlarına bir şeyler yaratmayı ve onu kurtarmayı seviyorlar. Bu nedenle bu uygulama, çocuklar için en iyi Android oyunları listemizde yer alıyor.

5- FUN KID RACING

Oyun, 2-10 yaş arası çocuklar için tasarlanmıştır. Motosikletten canavar otomobillere kadar değişen her aracı seçebilirler. Araçlar tek elle kontrol edilebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir