En Güncel Bilgi Kayanğı

İnternet, mobil, sinema, dizi, oyun, hesap silme, mobil format, telefonlar (Iphone, Samsung, HTC, Huawei, Lenova, LG ve Xiaomi) hakkında öğrenmek istediğiniz ve merak edilen ne varsa hepsi Teknozum cevaplıyor. Blog tarzında tasarlanan site, hemen hemen tüm güncel konular hakkında bilgi veriyor.

MEB Yenilikleri

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğrenci ve öğretmenlere yeni bir uygulama yapıldı. Tüm okullardaki sınıflara akıllı tahta ve tüm öğrencilere tabletler verildi. Bu tabletleri öğrencilerin evlerinde de kullanılması isteniliyor. Bu yüzden her yerde kullanılabilmesi için fatih internet tanımlandı. Sitede tanımlanan fatih internetin nasıl kurulacağı ve fatih internet şifresi elde etmenin yöntemleri detaylı bir şekilde anlatılıyor.

Sosyal medya hesabınızdan birilerini açık bir şekilde takip edemiyorsanız yeni bir hesap açın ve Teknozum sitesinden kimsenin kullanmadığı kullanıcı adları bölümünden beğendiğiniz adları bulun ve yeni hesabınızı açın. Site sayesinde Stalk yaparken kimselere yakalanmayın.

İşinizden dolayı dijital ortamda yazı yazmak zorundasınız ve tik işareti nasıl kullanılır bilmiyorsanız hemen Teknozum’a danışın. En basit yöntemler ile size yardımcı oluyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir