Instagram’da Gönderi Zamanlama Nasıl Yapılır?

Şimdi Instagram kullanıcıları da yayınlarını programlayabilirler. Instagram’da ileri sevkıyatı nasıl planlayabileceğinizi söylemek için Tampon hizmeti kullandık. Twitter ve Facebook gibi pek çok sosyal ağ, ileriye dönük dağıtım zamanlamasına sahiptir. Bununla birlikte, Instagram’ın hizmetin teslim zamanlaması özelliği yoktur. Bu makalede, Arabellek kullanarak Instagram kullanarak teslimat nasıl planlandıracağız.

Instagram’da Gönderi Nasıl Planlanır Fotoğraflarımızı paylaştığımız sosyal paylaşım sitemiz Instagram’daki mevcut filtrelerle, sevdiklerinizle fotoğraf paylaşmak için size bir anlam kazandırır. Sosyal paylaşım siteleri arasında en popüler olan INSTROG, kendisini yenilemek ve kullanan insanlara daha kaliteli çalışma sunabilmek için elinden geleni yapıyor. Geçmişte, Instagram, kendine yenilenme için bir adım daha attı; kronolojik olarak, yüklediğimiz fotoğrafları zaman dilimlerine böldük ve bu yenilikle yüzleştik.

Sonsuz Yenilikler

Geçmiş günlerde Instagram, yenilikleri paylaşan fotoğrafların paylaşıldığı kategorilere ayrılmayı amaçlayan bir uygulamadır. Bu uygulamayı başlatan Instagram ile yıl, ay, gün gibi geçmişte paylaştığınız fotoğrafları ayırt etmeye yardımcı olur. Twitter ve Facebook kullanıcılarının kullandığı bu uygulama ile Instagram kullanıcıları da yararlanacak. Instagram ekibi çalışmalarını buna sınırlamak istemiyor. Sınırlarının ötesinde, bu kez yeni bir başlangıç ​​geliyor. Paylaşılan fotoğraflarınızı ileriye geçirmek için Instagram, bu kez yaptığınız ilk şeydir. Birçok uygulamada kullanılan bu yöntemle, Instagram şimdi bu uygulama ile sorunları çözmek için çözümlerle birlikte çalışıyor.

Instagram ve Arabellek

Twitter ve Facebook uygulamalarında da bu modelde kullanılan Geliştirme ve kendi kullanıcılarını sunan Instagram kullanıcıları, Tampon özelliğine fotoğraf yükleyerek zamanlamayı öne getiriyor. Sevkiyatı kendi başlarına uygulamak imkânına sahip olmayan Instagram, yüklemeyi yapan kullanıcılara kolaylık sağlar.

Arabellek Nasıl Kullanılır

Arabellek, tüm sosyal ağlar için bir sosyal medya aracı olarak kullanılır. Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda kullandığınız Arabellek ile, dağıtımınızı Instagram’da planlayabilirsiniz. Tüm sosyal ağlar tarafından kullanılan bu uygulama, kendi şemasına güncellendi ve kullanıcılara sunuldu.

Hesabınızı imzaladıktan sonra, yapmanız gereken Tampon uygulamasını indirmek için IOS veya orbid veri tabanı cihazlarının uygulama alanına yönlendirileceksiniz. Her şeyden önce, hizmeti kullanmak için bir üyelik oluşturmanız gerekir. Üyelik açımı ardından, hesaba giriş yapabilirsiniz ve sağ taraftaki kalem işaretine dokunmak yeterlidir. Bir fotoğraf eklemek ve göndermeyi zamanlamak için alttaki Zamanlamayı tıklatarak paylaşmak istediğiniz saati ve tarihi seçebilirsiniz.

İnstagram Hesabı Nasıl Gizlenir?

İnstagram hesabınızı oluşturup kullanmaya başladığınızda hesabınızı her kullanıcıya açık olmak suretiyle kullanabileceğiniz gibi hesabınızı koruma altına alarak da kullanabilirsiniz. Hesabınızı gizli tutmanızın yararı tanımadığınız kişiler tarafından görüntülenmesini önlemenizi ve sadece izin verdiklerinizin sizi takip etmesini sağlar. İnstagram hesabınızı gizlemek için öncelikle uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından kendi profilinizi açarak sağ üst köşede bulunan alt alta üç nokta bölümünü seçip ‘seçenekler’ bölümüne geçmenizdir. Daha sonra bu bölümde aşağı doğru indiğinizde ‘hesap’ bölümünü göreceksiniz. Alt alta dokuz farklı seçenek bulunan hesap bölümünün dokuzuncu seçeneğinin sağında bulunan butonu sağa doğru çektiğinizde bir uyarı karşınıza çıkacaktır.

İnstagram size bu uyarıyı göstererek hesabınızı gizlemek konusunda emin olup olmadığınızı sorarak hesabınız gizliyken paylaşımlarınızın sadece sizin tarafınızdan onaylanan kişilerce görülebileceğini bu kararınızdan mevcut takipçilerin etkilenmeyeceğini dile getirir.

İnstagram Nedir?

İnstagram son derece popüler olan video ve fotoğraf paylaşabileceğiniz bir sosyal medya aracıdır. Milyonlarca kullanıcısı ile bu sosyal medyada bulunmak paylaşımların herkes tarafından görüntülenmesi demektir. Ancak kişi bu sosyal medyayı kullanıp aynı zamanda paylaşımlarının ve beğenilerinin herkes tarafından görüntülenmesini istemeyebilir. İnstagram bu konuyu da düşünerek kullanıcılarının rahatlığı için hesabı gizleme seçeneği sunmuştur.

İnstagram Hesabınızı Gizledikten Sonra Ne Olur?

İnstagram hesabınızın gizlenmesi durumunda paylaşımların kimler tarafından görülebileceğini kontrol altına alabileceğiniz gibi paylaşımların etkileşim sayılarını azaltabilir zira popüler bir kişi değilseniz sizi takip etme talebi az olacağından bu durumun da etkileşim olarak size geri dönmesi olumsuz yönde de olabilecektir. Ancak hesabınızın gizlenmiş olması etkileşim sayılarına etki etse de sizin için hesabın güvenliği önceliklidir. Fotoğraflarınızın sizi rahatsız edecek kişilerin eline geçmesini önlediği gibi bu tip olumsuz olayların da oluşmasına engel teşkil edecektir.

Instagram’dan Video İndirme

Instagram günümüzde en popüler video ve fotoğraf paylaşım uygulamalarından bir tanesi. Aşağıdaki site üzerinden instagram’da indirmek istediğiniz videoları indirebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken videodaki linki, aşağıdaki siteye yazmak…

http://www.downloadvideosfrom.com/tr/Instagram.php