Sosyal Medya Bayiliğinde Doğru Adres

Sosyal medya, modern toplumun en yaygın kitle iletişim aracı haline gelmiştir. Öyle ki teknolojiden anlamadığını iddia eden pek çok insan dahi en az bir adet sosyal medya platformuna üyedir. Hal böyle olunca sosyal medyanın reklam ve ticaret gibi fonskiyonları da ortaya çıkmış ve sosyal medyada çok sayıda beğeniye ve takipçiye sahip olmak üstünlük kabul edilmeye başlanmıştır. Prestij meselesi haline gelmiş olan bu durumu oluşturmak ise hayli uzun sürer. Bundan dolayı sosyal medya bayilik hizmeti sunan Bull Medya sektörün lider kuruluşu olarak öne çıkar. Hizmetlerini elektronik bir sistem vasıtası ile sunan Bull Medya, müşterilerine daima en hızlı hizmeti sağlayarak alanında bir adım daha öne çıkar.

Sipariş Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bull Medya, sipariş aldığı an sözleşmenin kabul edilmiş olduğunu var sayar. Ancak bunun için ilk olarak ücretsiz üyelik işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Akabinde sisteme bakiye yüklenecektir. Bakiye yüklemesi tamamlandıktan sonra sipariş verilmesi mümkün olur. İnstagram bayilik paneli olarak Bull medya siparişi aldığı andan itibaren 48 saat içerisinde ifaya başlar. Çok kısa bir süre sonra ise sipariş tamamlanmış olur. Ancak müşteriler, herhangi bir karışıklığa sebebiyet vermemek için sipariş tamamlanmadan yeni bir sipariş iletmemelidirler. Ayrıca bakiye yükleme konusunda da azami dikkat sarf edilmesi gerekir. Zira yüklenen bakiyeler hiçbir surette iade edilmeyecektir.

Firmanın Müşterilere Uyarıları

Bull Medya, sunmuş olduğu hizmetlerin kalıcı olduğuna dair herhangi bir garanti vermez. İnstagram beğeni paneli olan Bull Medya’nın sorumluluğu yalnızca sipariş tamamlanana kadardır. Bundan sonrası tamamıyla müşterilere bırakılmış durumdadır. Ayrıca 18 yaş ve üzeri içerikler barındıran veya herhangi bir sebeple yasa dışı olan sayfalara takipçi çekilmesi yasaktır.