Instagram’da Gönderi Zamanlama Nasıl Yapılır?

Şimdi Instagram kullanıcıları da yayınlarını programlayabilirler. Instagram’da ileri sevkıyatı nasıl planlayabileceğinizi söylemek için Tampon hizmeti kullandık. Twitter ve Facebook gibi pek çok sosyal ağ, ileriye dönük dağıtım zamanlamasına sahiptir. Bununla birlikte, Instagram’ın hizmetin teslim zamanlaması özelliği yoktur. Bu makalede, Arabellek kullanarak Instagram kullanarak teslimat nasıl planlandıracağız.

Instagram’da Gönderi Nasıl Planlanır Fotoğraflarımızı paylaştığımız sosyal paylaşım sitemiz Instagram’daki mevcut filtrelerle, sevdiklerinizle fotoğraf paylaşmak için size bir anlam kazandırır. Sosyal paylaşım siteleri arasında en popüler olan INSTROG, kendisini yenilemek ve kullanan insanlara daha kaliteli çalışma sunabilmek için elinden geleni yapıyor. Geçmişte, Instagram, kendine yenilenme için bir adım daha attı; kronolojik olarak, yüklediğimiz fotoğrafları zaman dilimlerine böldük ve bu yenilikle yüzleştik.

Sonsuz Yenilikler

Geçmiş günlerde Instagram, yenilikleri paylaşan fotoğrafların paylaşıldığı kategorilere ayrılmayı amaçlayan bir uygulamadır. Bu uygulamayı başlatan Instagram ile yıl, ay, gün gibi geçmişte paylaştığınız fotoğrafları ayırt etmeye yardımcı olur. Twitter ve Facebook kullanıcılarının kullandığı bu uygulama ile Instagram kullanıcıları da yararlanacak. Instagram ekibi çalışmalarını buna sınırlamak istemiyor. Sınırlarının ötesinde, bu kez yeni bir başlangıç ​​geliyor. Paylaşılan fotoğraflarınızı ileriye geçirmek için Instagram, bu kez yaptığınız ilk şeydir. Birçok uygulamada kullanılan bu yöntemle, Instagram şimdi bu uygulama ile sorunları çözmek için çözümlerle birlikte çalışıyor.

Instagram ve Arabellek

Twitter ve Facebook uygulamalarında da bu modelde kullanılan Geliştirme ve kendi kullanıcılarını sunan Instagram kullanıcıları, Tampon özelliğine fotoğraf yükleyerek zamanlamayı öne getiriyor. Sevkiyatı kendi başlarına uygulamak imkânına sahip olmayan Instagram, yüklemeyi yapan kullanıcılara kolaylık sağlar.

Arabellek Nasıl Kullanılır

Arabellek, tüm sosyal ağlar için bir sosyal medya aracı olarak kullanılır. Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda kullandığınız Arabellek ile, dağıtımınızı Instagram’da planlayabilirsiniz. Tüm sosyal ağlar tarafından kullanılan bu uygulama, kendi şemasına güncellendi ve kullanıcılara sunuldu.

Hesabınızı imzaladıktan sonra, yapmanız gereken Tampon uygulamasını indirmek için IOS veya orbid veri tabanı cihazlarının uygulama alanına yönlendirileceksiniz. Her şeyden önce, hizmeti kullanmak için bir üyelik oluşturmanız gerekir. Üyelik açımı ardından, hesaba giriş yapabilirsiniz ve sağ taraftaki kalem işaretine dokunmak yeterlidir. Bir fotoğraf eklemek ve göndermeyi zamanlamak için alttaki Zamanlamayı tıklatarak paylaşmak istediğiniz saati ve tarihi seçebilirsiniz.