Güvenlik Adına Her Şey

Firma, şirketlerin güvenliğini sağlamak için, giriş çıkış yapanları kontrol altında tutan, en son teknolojiye sahip ürünlerle hizmet veriyor. Firma, kurduğu cihazlarla anlık olarak sistemden bilgilerin alınmasını ve giriş çıkış yapanların kimliklerin ekranda canlı olarak görülmesini de sağlıyor.

Personel Takip Hizmeti

Firma, personel takip sistemi maksadıyla, tüm gelişmiş ülkelerde kullanılan, kartlı geçiş sistemleri ve parmak izi okutma makineleri kullanıyor. Bu sistem sayesinde özellikle fazla elemanı bulunan firma ve şirketler, personelinin giriş ve çıkışlarını takip edebiliyor, giriş kartına ilave olarak parmak izi okutma ve yüz okuma sistemi sayesinde de şirket harici personelin kontrolsüzce girmemesi sağlanıyor. Ayrıca, özel güvenlik gereken oda ve bölümlere de bu sistem takılarak, sadece yetki verilen personelin buralara girebilmesi sağlanmış oluyor.

Personelin İşe Devamının Kontrolü

Firma, çalışanların işe geliş ve gidiş saatleri ile, mola zamanlarını, yıllık izin, saatlik izin ve resmi tatiller gibi süreleri belirlemek böylece de daha verimli çalışma imkanı elde etmek için, personel devam kontrol sistemi (pdks) kuruyor. Sistem personelin parmak izlerinin alınması ve gerekli bilgilerin sisteme girilmesi ile kolayca hazırlanıyor. Firmanın kurduğu pdks sistemi; maaş hak ediş hesaplanması (puantaj takibi), geç kalanların veya devamsızlık yapanların e-mail olarak bildirilmesi, yemekhane ve ziyaretçi modülleri ve mesai takvimi (personele verilen mesailerin takibi) gibi birçok özellik barındırıyor. Sistem yetkilendirme özelliğine de sahip, bu da yetkili personel haricindekilerin sisteme erişmesini engelliyor.

Firmanın Ürünleri

Firma, takip sisteminde; kameralı parmak izi ve kart okuyucu, bağımsız parmak izi cihazları, su geçirmeyen uzaktan okuyucular ve değişik özelliklere sahip şifreli kart okuyucuları kullanıyor. Firma ayrıca, yapılan işler, verilen teklifler, siparişler ve randevular gibi bir çok işlemi de, teklif, satış, ürün, müşteri ziyaretleri, şirket içi mesajlaşma ve destek modülleri ile sisteme ek olarak yürütebilecek imkanı da sunuyor.