Promosyon Baskılı Tişört

Promosyon Baskılı Tişört

Firmalar; ürünlerinin, firma isimlerinin, tasarladıkları logo ve amblemlerin akılda kalıcı olmasına dair reklam yatırımları yapmaktadır. Örneğin; promosyon defter bir hatırlatma aracıdır. Görsel hafızanın etkili olduğu reklam sektöründe, insanlar gördüklerini hafızalarına kaydetmektedir. Bu nedenle promosyon ürünler, firmalar adına önemli bir reklam aracıdır.

Promosyon Ürünler Neden Tercih Edilir?

Baskılı ürünler ile istenilen adetlerde basılan promosyon ürünler, kıyafet, ofis malzemesi, aksesuar olarak her eşyada kullanılır. Özellikle promosyon tişört kullanım alanına göre en çok tercih edilen promosyon ürünler arasındadır. Her ürününün baskısında farklı makine ve malzemeler kullanılır. İstenilen renk ve baskıda ürünler kullanıma sunulur. Promosyon tişörtler v yaka, bisiklet yaka ve polo yaka gibi tişörtlere basılır. Diğer ürünler arasında promosyon şapka, ithal ve yerli ürünlerden üretilir.

 

 

Promosyon Kalemler

Promosyon Kalemler

Firmaların müşterilerine ve firmalara tanıtım faaliyetleri çerçevesinde dağıttıkları ürünlerdir. Promosyon olarak dağıtılanlar arasında en çok kalem yer almaktadır. Promosyon ürünleri arasında tanıtılan ürünün içeriğine göre değişkenlik gösterir. Promosyon kalem daha çok işlevsel ve daha çok göze hitap ettiği için kullanılır. Firmalar promosyon kalemleri, daha çok geniş kitle de kendilerini tanıtmak için kullandıkları ürünlerdir.

Promosyon Ürünlerin Özellikleri

Promosyon ürünler daha çok kullanılır olması önemlidir. Özellikle promosyon ajanda ve promosyon kalemler firmaların promosyon üründe en çok tercih ettikleri ürünler arasında yer alır. Bu çok sıkça kullanılan ürünler özellikle ilaç firmaları, kurumsal şirketler, turizm firmaları, bankalar ve okul ve dershane işi yapan firmalar tarafından tercih edilmektedir. Yapılan promosyon ürünün rengi, boyutu, deseni gibi birçok özelliğinin dikkat çekici olması gerekir. Yapılan ürünün kaliteli olması önemlidir. Böylelikle ürünün daha uzun süre kullanılmasını sağlar. Ayrıca ürünün hafıza da kalıcılığını artırır. Buda firmanın kişiler tarafından tercih edilir özelliğini artırır. Sizde kurumsal bir firma iseniz kendi kimliğinize uygun promosyon ürün yaptırarak müşteri potansiyelinizi artırabilirsiniz.

​​​​​