Güvenilir İnstagram Takipçi Kasma Sitesi

İnstagram bayilik alma hakkı da veren bu sistem oldukça güvenilir ve son derecede düzgün çalışan bir sistemdir. Sosyal medya bayilik alarak sisteme sağladığınız müşterileri başına pay alma imkanı sağlamakla birlikte kendinize bir ek gelir de almış olacaksınız.

Sistem Hangi Panellerden Oluşmaktadır

Takipçi paneli ile istediğiniz sayıda organik, Türk ve doğal takipçi sahibi olabilirsiniz. Takipçiler %100 aktif, organik ve Türklerden oluşmaktadır. Beğeni paneli ile de fotoğraflarınıza binlerce beğeni sağlanmaktadır.

Sistemin kuralları nelerdir? 18 yaşından küçüklere hizmet vermemektedir. İşlemler kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. 16 saat skype üzerinden canlı destek sağlamaktadır. Tek üyeliğe tek hesap eklenmektedir. İşleme başlandıktan sonra ücret iadesi yapılmamaktadır. Sadece İnstagram değil Facebook ve Twitter hesaplarına da hizmet vermektedir. İşleme alınan istek bitmeden yeni bir istekte bulunulamaz. Sisteme yapılacak ödemeler sadece üye olan kişinin ismiyle yaptığında dikkate alınacaktır. Sisteme üye olunan isim ile ödemenin yapıldığı banka kartın üzerindeki isim aynı kişi olmalıdır. Sistemimiz son derece güvenli olup her sosyal medya hesaplarına hizmet vermektedir.