Güvenli ve Hızlı Fatura Ödeme

Sektöre 2008 yılında katılan firma, hızlı ve güvenilir hizmetlerinden dolayı, sektörde lider durumda bulunuyor. Firma, 300 kurum ve 550 aktif bayi için online fatura ödeme hizmeti sunuyor. Firma ayrıca, aynı hizmeti bireysel müşterileri için de güvenli ve anında gerçekleştiriyor.

Firmanın Hizmetleri Nelerdir?

Firma, ülkemizin her noktasından online olarak fatura ödeme imkanı sunuyor. Firmanın bu konudaki hizmet çeşitleri ise şu şekilde sıralanıyor;

* Tüm dağıtım şirketlerine ait elektrik faturaları

* Su faturaları

* Doğalgaz faturaları

* Sabit ve cep telefon faturaları

* İnternet faturaları

* Tüm Tv-yayın hizmeti faturaları

Firmanın, kendisine ait yazılım ve 256 bitlik güvenlik sertifikasına sahip bulunuyor. Bu sayede faturalar anında ve güvenli olarak yatırılabiliyor.

Diğer Hususlar

Firmanın sitesine girilerek, ödenecek fatura seçilip fatura öde butonuna basılarak ödeme işlemi çok kısa sürede gerçekleşiyor. Siteye üye olan aboneler, faturalarını kaydedebiliyor, sorgulayabiliyor ve borç hatırlatma gibi hizmetlerden de faydalanabiliyorlar. Üstelik tüm bu hizmetlerden ücretsiz faydalanılıyor. Üyeler ayrıca, otomatik ödeme talimatı verebiliyor ve ödeme sonunda faturanın ödendiğine dair sms ve dekontu da mail olarak alabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir