FB Ajans ile SEO Ayarlarında Kaliteyi Yakalayın

SEO, Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir ve internet siteleri tarafından kullanılır. Bu ayarların iyileştirilmesi sitenin arama motorlarında daha üst sıralarda olmasını sağlar. Bu ayarlamaların uzman kişiler tarafından yapılması gerekir. Bu nedenle ülkemizde birçok SEO firması bulunuyor.

FB Ajans da ülkemizdeki bu firmalardan bir tanesidir. 2017 yılında kurulmuş olan girişim firmalara SEO ayarı hizmeti veriyor. Firmanın kalitesi hizmet verdikleri firmaların geri bildirimleriyle önem kazanıyor.

FB Ajans ile Hem Ucuz Hem Kaliteli SEO

FB Ajans müşterilerine destek hattıyla her sorularında yardımcı oluyor. Firmanın sunduğu Open Card ile internet sitelerindeki birçok önemli düzenlemeyi firmalar adına yapıyor. Kartın çeşitli seçenekleri var. Basic, Silver ve Gold gibi paketlerin dışında Platin, Mega ve Proplus gibi Opencart paketleri de mevcut. İnternet siteleri kendi ihtiyaçlarını Opencart modülleri sayesinde karşılayabiliyor.

Neden Openkart?

Opencart site hızlandırma ayarlamaları sayesinde internet siteleri daha fazla ziyaretçiyi sitelerine çekebiliyorlar. Çünkü ziyaretçiler yükleme süresi belli bir zamanı aşan siteleri girmeyi tercih etmiyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir