Geleneksel lezzet

Geleneksel bir lezzet olan lokumun evveliyatı Osmanlı Devletine kadar dayanmaktadır. Lokum tarihi serüvenine 1500’lü yıllarda başlamıştır. Ancak Osmanlı sarayından Dünya’ya yayılışı 1800’lü yıllarda Sultan Abdülhamit döneminde olmuştur. Önceleri pekmez kullanılarak yapılan lokum daha sonraki dönemlerde şekerle yapılmaya başlamıştır. Geleneksel Türk lezzetlerinin başında gelen lokum kahve yanlarında sunumlarda kullanılan bir tatlıdır. Geçmişten günümüze lokumun eşsiz lezzetini taşıyan Kudretana.com.tr sitesini ziyaret ederek sizde bu lezzetleri tadabilirsiniz.

Lokumun Faydaları

Osmanlı döneminde mucize tatlı diye tanımlanan lokumun vücuda pek çok faydaları vardır. Bunların başında boğaz ağrılarına iyi gelmesi bilinmektedir. Bunun dışında vücutta bulunan yara, çıban gibi cilt hastalıklarını iyileştirmektedir, Böbrek hastaları için doktorları tarafından belirli ölçülerde tüketilmesi önerilmektedir. Çünkü atık madde olan kreatin ve ürik asidin yakılmasında aktif rol oynamaktadır. Özellikle vanilyalı ve kakaolu lokum çeşitleri önerilmektedir. Kısaca dikkatli tüketildiğinde vücuda yararları olan lokum günümüzde Kudret ana tescili ile tüm Türkiye’ye ulaştırılmaktadır. Kudret ana lokumun en doğru adresi sloganı ile müşterilerini bekliyor.

Lokum Siparişi Verirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Lokum aslına bakılırsa Türk tarihinin en diri örneğidir. Günümüzde en çok kız isteme törenleri gibi özel günlerin yanında günlük hayatta kahve yanı atıştırmalığı olarak tüketilen lokumun Kudret Ana sitesinde birbirinden farklı lezzetleri bulunmaktadır. Firmanın online sitesini ziyaret ederek beğendiğiniz lokum çeşidinin gramajını kendiniz belirleyebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünü sepete ekledikten sonra kendi belirlediğinizi yöntemle ödeme yaparak lokum siparişi işleminizi tamamlamış olursunuz.

Kudret Ana Kampanyaları

Kudert Ana sitesi alış veriş yapan müşterilerine çeşitli kampanyalar sağlamaktadır. Sizde bu kampanyalardan faydalanmak isterseniz düzenli bir şekilde siteyi takip edebilir yada firmanın online sitesine üye olarak kampanya bildirimlerinden haberdar olabilirsiniz. Site müşterilerine günün her saatinde danışmanlık sağlıyor.

KategorilerSEO

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir