Güvenilir Bir Köprü

Artık her geçen gün daha çok duymaya başladığımız bir tabir var freelance yani serbest çalışma sistemi olarak özetleyebileceğimiz bir çalışma şekli. Freelancer olarak çalışan sayısı ise günümüzde çok fazla aynı şekilde bu şekilde hizmet almak isteyen işveren kitlesi de gayet geniş. Bu noktada önemli husus ise işverenle, freelance çalışan uzmanın buluşmasını sağlamak. Ülkemizde bu konuda sektörün lideri olmuş bir platform var, herisi.com internet sitesi üzerinden ulaşarak güvenle hizmet alabiliyorsunuz.

Kurumsallaşmış Bir Platform

Platform bünyesinde faaliyet gösterdiği kurumsal bir şirketin kalite ve güvenilirliği içinde hizmet sunuyor. Çalışma esası işveren ile freelancer arasında köprü kurmak, bunun için platform üzerinden arama yapma ve iletişim kurma olanak ve imkanlarıyla bu buluşmayı sağlıyor. Platform aldığı çok yüksek oranda memnuniyet içeren geri bildirim ile sunduğu hizmetin kalitesini de gözler önüne seriyor.

Herkes Memnun

Platform aracılığıyla işveren, daha az maliyet ile projesini kaliteli bir şekilde yaptırma imkanı bulurken, freelance uzmanı içinde güvenilir bir şekilde kazanç sağlama olanağı doğuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir