Hızlı ve Güvenilir Vize Hizmetleri

Hızlı ve Güvenilir Vize Hizmetleri

Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile birlikte gerçekleştirilen vize hizmetleri, vize taleplerinizin en hızlı şekilde sonuçlandırılmasını sağlamaktadır.

Kusursuz Vize Hizmetleri

Türkiye ve Rusya arasındaki anlaşmaya göre bordo pasaportu olanlar hariç olmak üzere vize zorunluluğu kalkmıştır. Ancak bordo pasaportlular için Rusya vize işlemleri devam etmektedir. Rusya vize talepleriniz en hızlı şekilde dikkate alınarak başarılı bir şekilde sonuçlandırılmaktadır.

Cezayir vizesi ticari ya da turistik amaçlı alınabilmektedir. Cezayir vizesi ücretleri alınacak vize süresine göre değişiklik göstermektedir. İstanbul dışında bulunanlar vize işlemleri için evraklarını anlaşmalı kargo ile ulaştırabilirler.

Ukrayna vizesi turistik amaçlı olarak artık alınmamaktadır. Türk vatandaşları turistik amaçlı seyahatler için 6 ay süre ile 90 gün boyunca vizesiz seyahat edebilmektedirler. Pasaport ile seyahat için pasaportun son 10 yılda alınmış olması ve geçerlilik süresinin en az 180 gün olması gerekmektedir.

Pakistan vizesi başvurularınız için öncelikle evraklarınızı eksiksiz olarak teslim etmeniz gerekiyor. Sonrasında tüm işlemleriniz sizler adına profesyonel anlamda yürütülmekte ve sonuçlandırılmaktadır.

Romanya vizesi başvurularınız için de gönül rahatlığı ile firmanın sunduğu profesyonel hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir