Hızlı ve Sorunsuz Vize Başvuru İşlemleri

Gerekli tüm donanıma sahip olan bir ekip ile birlikte gerçekleştirilen vize işlemleri, sürecin sizler için çok daha sorunsuz ve başarılı bir şekilde devam etmesine olanak tanımaktadır. Vize ile ilgili donanımlı bir danışmanlık hizmeti gerçekleştirmekte olan kurum, elde ettiği deneyim ile müşterilerine en etkili çözümleri sunuyor.

Vize Başvuru İşlemleri

Konsolosluk tarafından yetkilendirilmiş bir kuruluş olan Vfs Global ile de online olarak vize başvuru randevularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Vize işlemlerinin başlatılması için randevu alınması zorunludur.

Vize randevu sonrasında yapılan başvurularda süreçler birbirinden farklılık göstermektedir. Herhangi bir aksilik yaşamamak adına vize başvuru süreçlerinin ortalama 15 günlük bir süre olduğunu göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır.

İdata vize başvurusunda bulunmak için online randevu aldıktan sonra gerekli olan evrak dökümünü inceleyebilirsiniz. Size verilen randevu tarihine dek evrakları eksiksiz olarak hazırlamış olmanız gerekmektedir. Pasaport işlemleri tamamlandıktan sonra tercihinize göre İdata ofislerine gelerek ya da kargo aracılığı ile teslim alma işleminizi gerçekleştirebilme olanağına sahipsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir