İhtiyaçlarınız İçin İndirim

Son yıllarda insanlar çeşitli ihtiyaçların karşılama için marketleri dolaşmakta ya da online alışveriş sitelerinden alışverişlerini indirimli olarak yapmaktadır. Birçok ürün için aktuelbim.org sitesi haftalık broşür çıkartarak, o hafta indirim yaptığı ürünlerin listesini yayınlıyor. Bim aktüel sitesini takip ederek ürünler markete gelmeden nelerin indirimli olabileceğini görebilirsiniz.

Ürün Çeşitliliği

Aktüel Bim sitesinde yayınlanan indirim broşürlerinde sadece bir ürün değil o hafta satışa indirimli olarak sunulacak tüm ürünlerin resimleri ve fiyatları gösteriliyor. Her hafta farklı ürünlere yer veriyorlar. Evinizde ihtiyaç duyabileceğiniz küçük mutfak aletlerinden, yatak örtülerine, elektronik aletlere kadar birçok alanda ürün çeşidini sizlere sunuyor. Ülkemizde her yerde şubeleri bulunan firma indirimli ürün kampanyaları ile insanların ihtiyaçlarını daha rahat karşılamalarını sağlamaktadır.

Haftalık Ürünler

Firma haftalık ürün kampanyalarını satış günü gelmeden önce internet sitesinden ve bastırmış olduğu broşürleri dağıtarak tüm müşterilerini bilgilendirmeye çalışmaktadır. Bim aktüel ürünler ve çeşitlerini kampanya dönemi dışında da mağazalarda bulabilirsiniz. Ancak indirim haftası dışında normal fiyattan satılmaktadır. Broşürde belirtilen tarihte indirimli satışı başlar ve bir sonraki indirim broşürü hazırlanana kadar devam ettiriyorlar. Yeni ürün geldiğinde eğer indirimi yapılan ürün satılmamış ve mağazada duruyorsa indirim reyonundan normal satış reyonuna kaldırılır ve satış fiyata olarak normal fiyatı geçerli olduğu görülüyor.

İndirimli Ürünler

İndirimli ürünlerin belirlenmesi, mevsimsel ve dönemsel ihtiyaçlara göre belirlenmektedir. Her sezonun başlangıcında o sezonda insanların en fazla ihtiyaç duyacağı ürün çeşitleri belirliyor ve o ürünlerde indirimler uygulanıyor. Bu indirimler en az bir hafta öncesinde çeşitli ilan ve broşürler ile insanlara duyurulur ve insanların önceden o ürüne ihtiyacı olup olmadığını kontrol etmesi sağlanır. İndirimli ürün satışları haftanın belirli günlerinde sürekli olarak yapılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir