Kadınlar İçin En İyi 100 İngilizce Web Sitesi

Hiç kimse kendi başınıza başaramaz. En savviest kadınlar bile yol boyunca yardıma ihtiyaç duyuyorlar. Bu amaçla, ForbesWoman topluluğunun yardımıyla, Web’i kadınlar için en dinamik, etkileyici ve yararlı web siteleri için aradık. ForbesWoman’ın Kadınlar İçin En İyi 100 Web Sitesi listesini sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Neden 100? Hiç birini listeden atamadık.

En İyi Kadın Blogları

85 Yayınlar : Üyenin, ilham kaynağı olan, bağlı ve bağlı 20,000 kişiden oluşan, uluslararası kadın ağı Goldman Sachs . İş hayatında üyelerden blogların güzel sunulması .

Alexandra Levit : Yazar ve gazeteci Alexandra Levit’in, her şeyi işe bilgelik dağıtan kariyer günlüğü.

Babble : Tavsiye, yemek tarifleri, haberler ve kaynaklara sahip yeni aileler için bir topluluk ve Strollerderby adında bir bereketli blog.

Betty Confidential : Ünlü haberler ve yaşam biçimi içeriği sunan hızla büyüyen bir kadın sitesi.

Kuşlar Blogda: Bu Londra blogunda, yaşayan 11 blog yazarından (kuşlar olarak da bilinir) kariyer tavsiyeleri ve kadın-ilginç haberlere yer verilmektedir. Siteden gelen tüm reklam gelirleri, 5 yaşındaki Ugandalı ikiz kızların, Prenses ve Mükemmel’in eğitimini finanse etmek için kullanılır.

Bizzie Mommy : Çok meşgul anne Stephanie Elie, iki çocuğunu ve birden fazla işletmesini hoplatmakla ilgili bloglar.

BlogHer : Üstün kadın blog platformu bu yıl onun beşinci yıldönümü kutluyor – ve hala güçlü gidiyor ve gidiyor.

Brazen Careerist’s Blog : Seri girişimci Penelope Trunk 40.000’den fazla aboneye iş ve hayat hakkında yazıyor. En iyi tavsiye parçası mıydı? Mesleki kimliğinizi istihdam edilebilir kalması için kontrol edin.

CafeMom : Ebeveynlik forumları, oyunlar ve bloglar barındıran anneler için çevrimiçi bir topluluk.

Bakım : Çocukları, aileleri, evcil hayvanlar ve genel sağlık için bakmakta dolaşan “sandviç” kuşağı için bir topluluk ve blog.

CareerDiva : MSNBC.com kariyer köşe yazarı Eve Tahmincioğlu, iş pazarında gezinme, ağ oluşturma, pazarlık yapma ve daha pek çok konuda bloglar yayınladı.

Catalyst : Kâr amacı gütmeyen grup Catalyst tarafından hazırlanan bu web sitesi, iş dünyasındaki kadınlar ve anlayışlı bir blog olan Catalyzing hakkında araştırma yapıyor.

Para ile Ortak Konuşma : Muhasebeci ve anne Mercedes Levy, bütçeleme, tasarruf ve pazarlık yerleri konusunda akıllı tavsiyeler sunar.

Cool Mom : TV sunucusu ve pop kültürü yazarı Daphne Brogdon blogları yayınlar ve videoları “çaprazlama” için harekete geçirir.

Corporette : Kurumsal kadınlar için bir moda ve yaşam tarzı blogu: avukatlar, bankacılar, MBA’lar, danışmanlar ve “aksi halde başarısız civcivler”.

Bana Girin : Kadın işyeri sahipleri için hazırlanan bu topluluk, kariyer kaynakları, web seminerleri, bloglar ve kadın girişimciler için bir ağ sunmaktadır.


Günlük Değer : Günlük para ipuçları ve günlük yayınları ile güncellenen kadınlar için kişisel bir finans ve ticaret sitesi. Onların sloganı “Tüm kadınların mali sağlığından sorumlu olduğuna inanıyoruz” dedi.

Dames Bond : “Bu ailenin bağışı olduğunda, kadınları büyülemek”, iş dünyasındaki kadınlar için bu ağ sitesinin sloganıdır. Tavsiyede yer alan özellik makalelerinin yanı sıra, kadın hizmetleri ve işletmeler hakkında kapsamlı bir işletme dizini bulunur.

Anlaşma Arayan Anne : Beş çocuğu olan Tara Kuczykowski bir bütçeyle yaşıyor. Para tasarruf hileleriyle ilgili bloglar okuyucuları freebies, kuponlar ve satışlara uyarıyor.

DivineCaroline : Kadınlar için kreatif bir blog platformu olan DivineCaroline, iş, seyahat, stil ve ilişkiler hakkında eğlenceli ve düşünceli içerikler barındırıyor.

Dooce : Çarpıcı resimler ve net bir zekâ ile, anne ve eski Web tasarımcısı Heather Armstrong hayatını ve çevresindeki dünyayı anlatıyor.

Cubicle Nation’dan Kaçış : Kariyer koçu Pamela Slim, çalışanların tutkularını çalışmalarına sokmalarına yardımcı olmak için kolay takip edilen pazarlama ve iş tavsiyesi sunar.

Aileler ve İş : Kâr amacı gütmeyen grup Aile ve Çalışma Enstitüsü blogunda değişen işyeri ve aile yapısı üzerinde düşünceli şeyler bulunur.

Feminist : Hem mizah hem de yerçekimi ile toplumsal cinsiyet sorunlarına çözüm getiren bir feminist blog.

Feminist : Pop kültürü ve ana akım medyanın modern kadınları nasıl yansıttığını analiz eden feminist bir bakış açısıyla çevrimiçi bir topluluk ve blog.

Frances Cole Jones : Eski kurgusal olmayan editör ve kariyer uzmanı Jones işyerinde görgü kurallarına ilişkin iş tavsiyesi ve ipuçları sunar.

Gen Y Perspektifinden : Emily Jasper gençliğin algılamalı bakış açısından kariyer ve işyeri sorunlarıyla ilgili bloglar.

Glam : Bu kadın stili sitesi, güzellik tavsiyesi, ürün ve şöhret moda trendlerine sahip olmalı.

Sağlıklı Kadınlar : Sağlam tıbbi veriler ve esintili yaşam tarzı makaleleriyle, her şeyde sağlık konularında kadınlara yönelik bir bilgi kaynağı.

Merhaba Bayanlar : Kendine “feminizmin ve hayatın kesişimi” diyor ve yeni haberler, feminist makaleler ve iş hayatı tavsiyesi.


Evde Çalışan Anneler : Yarışmaya yardımcı olmak için faydalı kaynaklara sahip evde işyerinde çalışan anneler için bir çevrimiçi topluluk ve birliktelik.

Melez Mom : Anneler için bu topluluk, ebeveynlik ve iş ile ilgili makaleler ve bloglar ile kullanıcıların ürünlerini alıp satabilecekleri bir dijital pazar sunmaktadır.

InStyle : Resmi InStyle dergisi web sitesinde, ünlülerin stili ve kendiniz almanız için kolay ipuçları hakkında bir içeriden bilgi alabilirsiniz.

IVillage : Yaşam tarzı hikayeleri ve ipuçları ve bir ton aktif mesaj panosu içeren kadınların Web’deki en büyük topluluklarından biri.

Jane’in bir işi vardır : Jane Has Job, 20 ve 30’lu yaşlarında çalışan kadınlar için bir blog ve topluluk merkezidir. Görevleri, hiçbir kadının aynı olmadığını ancak belli arzuları ve endişeleri paylaştıklarını kabul ederek, bir kadının hayatının birçok zorluğunu ele almaktır.

Jezebel : Gawker Media’nın sahibi olduğu ünlü, cinsiyet ve modayla ilgili bir ziyaret blogu, medyanın kadın temsilciliğini ve popüler kültürdeki eleştirileri cinsiyetlerini ısırıyor.

Başlatan Bayanlar : Kadın girişimciler için aktif, ilgi çekici bir site olup, işletme başlatmak, oluşturmak ve işletmek için kaynaklar sağlar.

LearnVest : Mali hayatlarını denetlemeyi umut eden kadınlar için kolay anlaşılır finansal tavsiyeler, bilgi ve araçlar.


Lemondrop : Bu keskin kadınların yaşam tarzı sitesi, sevgi, cinsellik ve güzelliğe dair mesajlar içeriyor.

Lindsey Pollak : LinkedIn sözcüsü ve Gen Y uzmanı Lindsey Pollak, sosyal medya ile ilgili bloglar ve yeni nesil liderler için çalışıyor.

Maggie Jackson : Yazar ve gazeteci Maggie Jackson çalışan ebeveynlerin dengeleyici hareketleri ve teknolojinin yaşadığımız ve çalışmakta olduğumuz yolu nasıl değiştirdiğini anlatıyor.

Martha Stewart Living : Santralin dijital platformu Martha Stewart, ilham ipuçları, yemek tarifleri ve evin mükemmelleştirilmesi için kılavuzlar sunmaktadır.

Minti : Kullanıcı tarafından üretilen bloglar gebelik, ebeveynlik, çocukluk ve eğitim konularını tartışıyor.

Mod : Girişimci Rebecca Thorman, Gen-Y nesli kadınlarla iş arasında öfke ile yazıyor.

Anne İcat Edildi: Tamara Monosoff girişimci anneler için bu çevrimiçi topluluğu başlattı. Kadın mucitlerini iş danışmanlığı ve ürün lisanslama fırsatlarıyla destekler ve ilham verir.

Anne Takip Edildi : Modern anneler için bu “çok görevli” web sitesi, anne sütunda keskin sütunlar ve yorumlar içeren yeni bir görünüm sağlar.

Anneler Yükseliyor : Bu “annelik hareketi” üyeleri, ücretli hasta günleri ve ebeveyn izni, esnek çalışma seçenekleri ve kaliteli sağlık hizmetleri gibi aile dostu politikaların arkasında toplanmaya varıyor.

Devamını oku : Daha fazla dergininWeb varlığı,40 yaşın üzerindeki kadınlar için yaşam tarzı.

Anaokul :Lisa Belkin’in New York Times’ın Motherlode blogu, modern annelik çalışmalarını, haberlerini ve ilk elden görüşlerini ele alıyor.

Bayan Dergisi : Feminist cephe görevlisi Bayan Magazine’in web varlığı, web sitesi ABD ve uluslararası kadın konularının en geniş kapsamına sahiptir.


Bayan Money : Yatırım ve bütçelemeden borç azaltmaya kadar her şeyi kapsayan kadınlar için kişisel finansal kaynak, hepsi de finansal barış sağlamak için kullanıcılarına.

Mistik Çılgınlık : Kişisel gelişme, ilişki ve iş konularına kendini geliştirmemer- keziyle hitap eden kadınlar için bir blog.

İş Başında: Köşe yazarı ve yazar Anita Bruzzese’nin İşyeri Üzerindeki bir işyeri blogunda, sadece doğru miktarda gazetecilik ve snark ile dış kaynak kullanımı, işsizlik sorunları ve erteleme sorunuyla başa çıkılıyor.

Bir Daha İleri : Microsoft, Personel müdürü Heather

Pazarlama, işe alma ve kurumsal kültür hakkında Hamilton blogları.

Oprah : Oprah, her şey o ve onun sitesi de.

Vücutlarımız, Blogumuz : Toplumun sağlık konularını topikal haber içeriği yoluyla eğitmeyi amaçlayan kâr amacı gütmeyen grup Boston Kadın Sağlığı Kitapları Derneği’nden bir blog.

Ebeveynler Bağlanın : Nickelodeon’un ebeveynler için hazırladığı topluluk sitesi, “mükemmel değiliz, ebeveyn değiliz” etiket çizgisine sahiptir ve ağ oluşturma fırsatları, tatil önerileri ve ebeveynlik savaş hikayelerini değiştirme platformu sunmaktadır.

Pembe Dergisi : Çalışankadınların ihtiyaçları, çıkarları, istekleri ve başarılarını ele alan ulusal kadın dergisi Pink’in web varlığı.

Öncü Kadın : Ree Drummond, evde okula, kariyerine ve hayatın çiftliğine haşır neşir ve tarifleri, fotoğraf ve aile hikayelerini bloglar. İlham verici ve lezzetli.

Protokol Okulu : Görgü uzmanı Diane Gottsman’dan bu site, görgü kuralları ve protokoller için bir kaynaktır. Gottsman, “Ticaret ve görgü kurallarının karışmadığını düşünüyorsanız ağzınızla tam konuşmayı deneyin” diyor.


Punk Rock HR : CareerBuilder.com’un En İyi Beş blog yazanlarından biri olan İK uzmanı Laurie Ruettmann, fikirlerini kurumsal doğru ve yanlışlarla paylaşıyor ve popo öpüşmeden nasıl ilerleyeceğinizi paylaşıyor.

Rachael Ray : 30 dakikalık yemeklerin kraliçesi işleri bir gülümseme ile tamamlayan benzersiz bir marka sunuyor ve sitesinde gündüzleri TV şovundan öğrenecek öğelerin yanı sıra hazır yemek tarifleri de bulunmaktadır.

Gerçek Basit : Gerçek Basit dergilerin Web varlığı, baskı sürümü kadar kusursuzca tasarlanmış ve hiç karışıklık yaratmamaktadır. Bu organizasyon, yemek pişirme ve DIY uzmanlarının yaşam tarzı tavsiyesi için burada durun.

Salon’un Yayın Sayfası : Salon’dan kadınlar ve pop kültürü blogu daima eğlendirici ve aydınlatıcı

Ve bir yer iminden daha fazlası.

Savvy Miss : Meraklı, eğlenceli, hayırsever ve entelektüel “gerçek” kadınlar için bir topluluk.

Kendilik : Kendine özgü derginin çevrimiçi varlığı ve fitness, sağlıklı beslenme, stres yönetimi ve hızlı egzersiz ipuçları ile ilgili özellikler ve tavsiyeler için kendi başına bir hedef.

Bulur ve Anne Bulur : Alışveriş uzmanlarından rehber satın almak meşgul kadınları, moda, hediye ve çocuk dişli olmalı.

Dünya Üzerinde Çalışıyor: Bu sene kadınların en iyi pazarlama ve sosyal medya blogları seçmelerinden biri olan She Taken On The World, kadınlar için ödüllü bir iş ve yaşam tarzı blogudur.

Glamour’un Smitten Blogu : Glamourdergisinintopluluk websitesi, site özellikleri dergisi

Içerik, bir blog platformu ve moda, aşk, çalışma konuları ve fitness hakkındaki topluluk forumları.

Start Princess : kadın girişimcilerin eğitim yoluyla kadın girişimciler için bir kaynak,

Teşvik ve ağ oluşturma fırsatları.


Stil : Vogue’nun moda haberleri, pist şovları, eğilimleri, tasarımcıları ve içeriden öğrenen sektörün çerezleri için hazırladığı çevrimiçi ev. Çalışan dolaplarını güncellemek isteyen kadınlar için harika bir kaynaktır veya her mevsimdeki eğilimlerin üstünde durmaya devam etmek.

Takım Şekeri : İş ve modadan çocuklara ünlülere kadar her türlü yaşamı kapsayan tüm ‘Şeker blogları için ana site. Teamsugar, kadın dostu içerik için tek elden alışveriş.

Tech Mamas : Makaleler için bir anne blog olan mamas için hazırlanmış bir teknoloji blogu olan bu California merkezli site, evden çalışma seti ve teknoloji sektöründeki pazarlamacılar için yazılım, donanım ve pazarlama konusunda tavsiyeler sunuyor.

Patron Ağı : Konuşma yoluyla birbirlerini destekleyen girişimci kadınlar topluluğu,Çevrimiçi ve olay temelli ağlar.

The Bump : theKnot’tan The Bump, kadınlara ve ortaklarına destek, tavsiye ve özellikler sunan çiftlerin gebe kalmasını ve denenmesini bekleyen bir web sitesidir.

Futbol Kız : Melissa Jacobs, futbol hakkında bloglar “çünkü kadınlar futbolu çok seviyor”. Sitesinde oyun analizi, oyuncularla yapılan mülakatlar ve kadınlar için fantezi futbol önerileri yer alıyor.

Cam Çekiç : Ödüllü bir blog ve çevrimiçi topluluk, finans, hukuk, teknoloji ve büyük iş kadını yöneticileri için yaratılmıştır.

Juggle : WSJ.com’un The Juggle blogu, çalışan ebeveynler için iş, bakım ve zaman yönetimi ile ilgili haberler ve görüşler sunmaktadır.

Knot : Düğün tavsiyesi, kayıt bilgileri ve kadınlar ve çiftler için planlama özellikleri sunan, yakın zamanda evli olan çiftler için hazırlanmış bir web sitesi.

Nie Nie Diyalogları : Ailenin dördünü kaldırıp mucizevi bir şekilde vücudunun% 83’ünü yakan bir uçak kazasından kurtulduğu için dünya Stephanie Nielson’ı izliyor. İzlemeyi bırakamayız.


TheBloggess : Jenny Lawson, seks, aşk ve annelik ve akla gelen her şey hakkında bloglar.

Toplam Liderlik : Stew Friedman, hayatın her alanındaki, evdeki, toplumdaki ve kendine özgü tüm kademelerde iyileşme konusunda Toplam Liderlik için bloglar yayımlamakta ve tüm kadınların kalbine götürebilecekleri tavsiyeleri bulunmaktadır.

WAHM : Evde çalışmak isteyen anneler için çalışma, kendi pazarlama ve serbest çalışırken çocukların meşgul olmasına ilişkin özellikler ve tavsiyeler içeren bir çevrimiçi dergi ve kaynak.

WFN : Boston College’daki Alfred P. Sloan Çalışma ve Ailelik Araştırma Ağı’nın blogu, iş ve aile dengesi ve iş gücü konuları, yetenek yönetimi ve iş ve aile etkileri hakkında kanıt temelli bilgiler ile ilgili makaleler ve makaleler için bir yer. Iş konuları.

Kadınlar Günü : Kadınlar Günü , gazeteci üzerindeki en popüler kadın dergilerinden biridir ve web sitesi, yemek tarifleri ve ev hayatı için belirli bir eğimle kapsamlı içeriği sağlayan ayak seslerini izlemektedir.

Kadın Girişimcisi : Entrepreneur.com’un kadın kolu olan bu site, mevcut ve istekli kadın işletme sahipleri için bir kaynaktır ve başarı hikayelerinin derin profilleri ve finansman konusunda güncel tavsiyeler içermektedir.

Kiralayan Kadınlar : Kadınlara işe alım hizmetleri sunan bir merkez olan bu site, önde gelen işverenleri profesyonel kadınlarla buluşturan çevrimiçi bir iş kurulunun yanı sıra kariyer yayını, bloglar ve özellik makaleleri de sunmaktadır.

İş Dünyasında Kadın: İş Kadınlarının amacı, ortak meselelerde sohbeti teşvik ederek uluslararası kadın işadamlarının ağını genişletmektir. Yazar ve danışman Susan Gunelius tarafından kuruldu.

Kadın Başarı Koçluğu : Başarı koçu Bonnie Marcus’dan bir blog, Kadın Başarı Koçluğu, iddialı iletişimden kendini geliştirmeye, hassasiyet eğitimine kadar iş dünyasındaki kadınları güçlendiren pek çok yapı taşına ağırlık veriyor.

Kadın Etiği : İş dünyasında ve kişisel ilişkilerde günlük içerikler sunan profesyonel kadınlar için bir ağ platformu.


Kadın E-Haberleri : Kadınlara ve müttefiklerine yönelik konuları içeren kar amacı gütmeyen bir haber servisidir ve kamu politikalarını değiştirmeye yönelik bir kadının bakış açısı sunar.

Women Fitness : Kadınların beslenme ve aktivite düzeylerini iyileştirmeyi amaçlar. “İyi görünmek ve kendini iyi hissetmek sığ gibi gelebilir” diyorlar, “ancak vücut yağını düşürmek ve tonlu kaslar oluşturmak anlamına geliyorsa, bu gerçekten harika bir şey”

WomensForum : İlk çevrimiçi kadın topluluğundan biri olarak, çalışan kadınlar için ayda 8 milyon sayfa görüntüleme sunmaktadır.

Şimdi Mutlu Olun : kariyer koçu Karl Staib’in bir blog ve bülteninde, WHN size göre doğru iş bulmak için kariyer “süper güçler” geliştirmeye odaklanır.

Work It Mom : Anneler çalışmak için bir topluluk ve blog. Onların felsefesi, annelerin deneyimlerini birbirleriyle paylaşmaları halinde, çalışan kadınlar kariyerini ve ailesini başarıyla geçebilirler.

İş Hayatı Uyumu : Kuruluşlar ve kişiler için işyeri uyumu ve esnek zaman çizelgesi için kaynak.

Çalışan Anne : Çalışan Ana dergisininweb varlığı, bu site ebeveynlik ve mesleki yaşamın kesişimi üzerine makaleler içermektedir.

Nicole Williams’ın eserleri : Yazar Nicole Williams, sofistike bir sese sahip genç profesyonel kadınlar için bir kaynak olan İŞLER küratörleri.

WowOwow : WowOwow günlük bir blog ve haber yazarıdır; kadın yazarların A listeli dökümü ve

Haber ve kadın konusundaki görüşlerini paylaşan eğlence simgeleri.

Yahoo! Parlatıcı : Kariyer tavsiyeleri, stil ipuçları, buzdolabında ne olursa olsun yemek tarifleri ve özlü sunumlar sunan kadınlara özel kreatif bir blog platformu, güncel olayları ele alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir