Kıble İçin

Müslüman olan insanlar kendileri için farz olan ibadetlerden birisi olan namazlarını eda ederken çeşitli kurallara da uymak zorundadır. Bunlar namaz içinde yer alan bazı kurallar olabileceği gibi farklı konular ile ilgili de olabilir. Bunlardan birisi de kıble yönü bulma yani namazları kıbleye dönerek kılmaktır. Bu site de bu konuda yapılması gerekenleri anlatıyor.

Uygulanacak Yöntem

Site namazların kılınmasından önce kıble yönünün nasıl bulunacağı ile ilgili olarak takip edilmesi gereken adımları belirtiyor ve insanların da doğru bir şekilde kıble bul hizmetinden yararlanmasını sağlıyor. Siz de siteye giriş yaparak bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Bunun yanında koordinat ölçüleri ile de bulduğunuz kıble yönünün kesinleşmesini sağlıyor. Bu sayede rahatlıkla namazınızı eda edebilirsiniz.

Doğru Koordinatlar

Pusula ile dahi yön bulurken bazı zorluklar ile karşılaşılabilir. Çünkü söz konusu olan bu koordinat ölçülerinin bulunması önemlidir. Bu nedenle de bu pusulaları nasıl kullanacağınızı öğrenmeniz gerekiyor. Siteye giriş yaparak en doğru biçimde kıble yönünüzü bulabilir ve namazınızı eda edebilirsiniz. Site birçok insan tarafından kullanılıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir