Kısa Kısa Nereler Gezilir?

Yoğun iş günlerinde, insanlar biraz olsun gezmeyi ve tatil yapmayı umuyorlar. Böyle olunca da kurtarıcı olarak, ya tur şirketlerine başvuruyorlar yada kendileri bireysel olarak gezi ve tatil yapmayı geçiyorlar.

www.nerelergezilir.com gezi sitesi gibi oluşumlara, tatil ve gezi için çok yoğun bir talep vardır ve insanlar bu tür bilgilendirici sitelerden etkileniyorlar. Bu gayet doğal birşeydir; çünkü insanlar bilgilenmek isteyip ve en iyi seçenekleri düşünmek istiyorlar.

Sitemiz bu ihtiyacı fazlasıyla karşılıyor. Eğer sitemiz olan www.nerelergezilir.com’a göz atarsanız, sitede birçok türde gezi yazıları bulunuyor. Aşağıdaki minik yazılar gibi daha birçok yazı sitemizde yer alıyor.

Çanakkale’ye Doğru Yolculuk

Çanakkale, inanılmaz bir tarihe ve kültürel miras kara sahip bir şehir olarak biliniyor. Her yıl kente binlerce yerli ve yabancı turist geliyorlar ve kente resmen aşık olup, kentten ayrılmak istemiyorlar.

Çanakkale gezi için insanlara büyük şeyler sunuyor; bunlar arasında, yerli turistler için Çanakkale şehitlik Tepesi ve yabancı Avustralya’lı turistler için Aztek mezarlıkları bulunuyor.

Elbette ki bunlar gezilecek güzel yerlerden sadece bazıları olup, Çanakkale’de özellikle yöresel yemekleri gezi severlere tattıran çok iyi restoranlar bulunuyor.

İstanbul Anadolu Yakası’na Yolculuk

Sadece Anadolu Yakası değil, İstanbul’un kendisi başlı başına insanlara hem tarih hem kültürel çeşitlilik hem de etnik çeşitlilik sunuyor. İstanbul Anadolu Yakası gezi için gezi severleri mest etmeye hazır bir şekilde bekliyor.

Biraz gezilecek yerlerden bahsedilirse;

  • Beykoz’ da bulunan tabiat parkı, her yıl yerli yabancı birçok insanın dikkatini çekiyor. Yaklaşık olarak 3000 hektar gibi bir alana sahip olması ile biliniyor. Doksanlı yılların ortalarında, doğa parkı ünvanına sahip olmasıyla biliniyor.
  • Pendik’te bulunan Gözdağı korusu, yine Anadolu Yakası’nda büyük ilgi gören mekanlardan biri olarak göze çarpıyor. yaklaşık olarak 200 metre gibi bir takımda yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir