Kombi Bakımı

Kış mevsimlerinde ısınma amacıyla kombiler kullanılmaktadır. Kullanılan kombilerin yıllık bakımının yapılması güvenli kullanım için önemlidir. Kocaeli kombi servisi hizmetleri sunan firma, profesyonel elemanları ile müşterilerinden gelen tüm servis taleplerine cevap veriyorlar. Uzman elemanları ile her marka kombinin bakımını garantili olarak yapıyorlar.

Kombi Modelleri

Kocaeli teknik servisi olarak, demirdöküm kombi servisi hizmetlerini 7/24 sunuyorlar. Kombi bakım hizmetlerinde ülkemizde kullanılan tüm kombi modelleri için hizmet veriyorlar. Tüm servis hizmetlerini uygun fiyat seçenekleri ile sunuyorlar. Servis numaralarını arayan müşterilerine mümkün olduğu kadar aynı gün içerisinde dönüş yapıyorlar.

Klima Bakımları

Kocaeli klima servisi ihtiyacınız olduğunda, arkom teknik servisine ulaşabiliyorsunuz. Firma Kocaeli geneline hizmet veriyor. Servis talebi oluşturarak, klimalarınızın bakımlarını yılın her ayı yaptırabiliyorsunuz. Firma bakım hizmetleri için belirli dönemlerde kampanyalar düzenliyor ve klima sahiplerini daha ucuza bakım yaptırmalarını sağlıyor. Evlerde ve iş yerlerinde kullanılan her model klima bakımlarını profesyonel elemanları ile yerine getiriyorlar. Cihaz bakımları yaparak kombi ve klimaların güvenli olarak kullanılmasını sağlıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir