Makale Pazarlama Ajansı

Video pazarlama alanında Türkiye de bir ilk olarak görünen firma vimark.com.tr sitesidir. Bu anlamda ülkemizde hizmet vermekte olan ilk site unvanını taşımaktadır. Site tanıtım filmi çekimi konusunda hazırlamış olduğu içeriklerle göz kamaştırmaktadır. Sitenin en büyük özelliği yapılan işi oldukça önemsemek suretiyle işlerini yapmalarıdır. Site verilen işi enine boyuna bir şekilde inceleyerek, verilen işi en iyi şekilde tamamlamaktadır.

Event Çekimi

Sitenin vermiş olduğu hizmetlerin içerisinde etkinli/event çekimi bulunması da bu konu ile ilgili sipariş verenleri, iş teslim alanları oldukça memnun etmektedir. Bu tarz videoların daha etkili olduğu artık bilinmekte olmasından dolayı müşteriler tarafından bu tarz videolar tercih edilmektedir. Bu videoları oldukça güzel ve etkili hazırlamaları ile bu site oldukça tanınmaktadır.

İzlenen videolarda derin bir etkinin yaratılmış olması sebebiyle bu firma ile yıllardan bu yana çalışmakta olan büyük firmalar bulunmaktadır. Sitenin ana sayfasında bu hizmeti almış ve memnun olmuş firma yetkililerinin kendi ağızlarından memnuniyetleri yayınlanmıştır. Bu kişilerde bu sitenin hizmetlerinden son derece memnun olduklarını beyan etmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir