Maliye Anlaşmalı Kayra Ofset

1997 yılında İzmir ili Kemeraltı ilçesinde sektöre giriş yapan Kayra Form Ofset & Sürekli Form, tecrübeleri ve müşterilerden gelen memnuniyetler ile profesyonel hizmet veriyor. Firma 2013 yılı içerinde kurumsal bir yapı haline geldi. Ofset matbaa İzmir ilinde oldukça popülerdir.

Kayra Form Ofset & Sürekli Form Hizmetleri

Firma bünyesinde birçok ofset basımı yapılıyor. Maliye anlaşmalı sürekli form ve evraklar, firmalara özel antetli kağıtlar, maliye anlaşmalı ciltli evraklar ve firmalara özel antetli zarflar basıyorlar. Fatura basımı fiyat İzmir olarak bir firma arıyorsanız size en özel teklifleri ile geliyorlar.

Sevk irsaliyesi basımı konusunda ciddiyetle çalışan firma, işlerinde sıfır hata olarak garanti veriyor. Medlog, Boyner, Yalıspor, Pınar, Özdilek, Ora, Alfemo, AKG Gaz Beton, İz Akbay, Çaykur, Kent Koleji gibi büyük ve kurumsal şirketlerin ofset basımlarını yapıyorlar.

Maliye anlaşmalı iş yapabilmeniz içi firma bazı evrakları göndermelisiniz. Şirketler için Vergi levhası fotokopi örneği, imza sirküsü, imzaya yetkilinin kimlik fotokopi örneği, ticaret sicil gazetesi fotokopi örneği ve son aya ait KDV tahakkuk fişidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir