Merve Ozbey

Merve Ozbey

 

İstanbul’da dünyaya gelen Merve Özbey, popüler şarkıcılar arasında. 18 Temmuz 1988 tarihinde doğan isim, Erzurumlu. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Sanat Müziği eğitimi alarak şarkıcılık kariyerine yön vermiştir. Ebru Gündeş tarafından keşfedilen ismin önü bir hayli açılmıştır. Önceleri vokal olarak adını duyuran Özbey, Erdem Kınay ile çalışma gösterdi. Bunun üzerine 2012 yılında söylediği ‘duman’ şarkısı büyük ses getirdi. 2013 yılında ki ‘Helal Ettim’ şarkısı ile de akıllarda yer edinmeyi başardı. Solo performansı ile göz dolduran Özbey’in ilk albümü ise 2015 yılında piyasaya sürüldü. ‘Yaş Hikayesi’ olan albümü ile Türkiye şarkı listelerinde öne çıkmayı başardı. Özellikle de ‘Topsuz Tüfek’ gibi gözde şarkılar herkesin diline dolandı.

 

Merve Sanay

 

24 yaşında olan Merve Sanay, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Fiziği ile dikkat çeken isim, sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmayı ihmal etmiyor. Bunun üzerine ciddi bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Haricinde DJ’lik görevini üstlenen isim, magazine dair çarpıcı bir hayata sahip. Özellikle de pizzacıyı çıplak bir şekilde karşılaması büyük ses getirdi. Pizza siparişi veren Sanay, çıplak haliyle gelen kişiyi karşıladı ve bu halini sosyal medyadan sunmayı ihmal etmedi. Neticesinde magazinde gündem yarattı ve herkesin dikkatini çekti. Aynı zamanda ‘Türk Lokumu’ adından bir filmde rol alan isim, DJ olarak adını duyurmaya devam etmekte.

 

Merve Sevi

 

Artvin’de dünyaya gelen Merve Sevi, uzun yıllardır oyunculuk sektöründe boy gösteriyor. 24 Temmuz 1987 tarihinde doğan isim, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü tamamlamıştır. ‘Omuz Omuza’ dizisi ile sektöre adım atmıştır. Hemen arkasından gelen ‘Hayat Bilgisi’ dizisine katılarak adını duyurmayı başlarmıştır. En çokta ‘Yalancı Yarim’ dizisi ses getirdi demek yanlış olmaz. Öyle ki dizide ki partneri merhum Barış Akarsu idi. Bunun üzerine tekrarları ile izlenen dizi, büyük ses getirdi. Yine ‘Doktorlar’ gibi sevilen dizilerin kadrosuna katılarak adını beyinlere kazımıştır. Hakkında tüm merak edilenler de https://www.haber365.com.tr/videolari/merve-sevi ile sergilenir. Haber365 sevilen sanatçıların ve oyuncuların içeriklerini sunmaya devam ediyor. Özellikle de magazin olaylarını yakından takip etmek isteyenlerin işi uzun sürmeyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir