Metadiag

Merkezi İstanbul Başakşehir’de bulunan Metadiag Bilişim, teknik kadrosuyla sektöründe öncü kuruluşlardan olma özelliklerini koruyorlar. Ağır vasıta, binek, endüstriyel motorlar, iş makinelerinin arıza çözümleri için gerekli ekipmanların ve yazılımların Türkiye’deki sağlayıcısı ve üreticisi olarak dikkat çekmeye devam ediyor.

Metadiag Bilişim, adblue çözümleri, akıllı araç takip sistemleri, ChipTunıng, EGR-DPF_SCR iptali, arıza tespit cihazları ve damper güvenlik sistemleri konusunda uzman kadrosuyla sektörlerinde öncü konumda olduklarını ifade ediyorlar.

Metadiag, arıza tespit cihazları kategorisinde ağır vasıta araçlar için 16 yıl önce yola çıktıklarını bu gün geldikleri noktada tüm motorlu araçlar için uygulama yapabildiklerini ifade ediyorlar. Adblue iptali hangi durumlarda yapılır sorusuna hep bir ağızdan cevap veriyorlar. Araca hiç bir zarar vermediğinin altını çizerek adblue iptal işlemleri NOX sensörü arızası,SCR ve DPF arıza ile karşılaşıldığında aracın çekiş gücü azalır ve hız sınırlaması oluşur. Bu durumlar da adblue iptali yapılıyor.

Ayrıca 2019 yılında yaptıkları etkinliklerin çok verimli geçtiğini bu tür organizasyonların devam edeceğini belirtiyorlar. Ürettikleri cihazların eğitimlerini de vermeyi açtıkları seminerlerle destekliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir