Metin2 Forum

Metin2 Forum

Birçok kişi tarafından oynanan bu oyun 2005 yılında Kore ve Çin’de yayınlanmaya başlanmıştır. Konusu üç büyük imparatorluğun savaşını anlatan bir Uzakdoğu oyunu olduğu görülür.

Metin2 Forum Oyunu Neyi Amaçlar?

Oyunda amaç savaşarak kendini geliştirmektir.

Metin2 Pvp

Birçok ülkede oynanan bir oyundur. Bu oyun genelde oynayanlar tarafından sosyal hesaplarında birçok oyun arkadaşı edinmelerine de katkı sağlamıştır.

Metin2 Pvp Oyununa Nasıl Katılabilirim?

Bu oyunu oynamak için üyelik açmak, üyelik içinde mail adresine sahip olmak yeterlidir. Oyunda kullanılan kullanıcı adınız sitedeki diğer kullanıcılardan farklı olması gereklidir.

Metin2 Hile

Bu oyunda hile yapan kullanıcıların genel olarak hesapları engellenir. Site tarafından loglama takibi yapıldığından hile yöntemini kullanmamanız önerilir.

Knight Online Pvp

İnternet oyunlarında yoğunluk olduğu zaman koplmalar meydana gelir. İnternetteki oyunlarınızı daha rahat oynamak için yararlanabileceğiniz bir kurulumdur.

Silkroad Private Server

Bu sistem üçüncü kişiler tarafından açılmış serverlerdir. Orjinal oyunlarla bağlantısı yoktur, uzun soluklu oynanan oyunlar değillerdir. Orjinal oyunun içeriklerinin hackerlanıp dağıtılmasıyla oluşur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir