Okey Oyna

Okey oyunları kalabalık gruplar halinde oynanan oyunlar içinde en sevilen oyundur. Okey oynamak için arkadaş arıyor ve bulamıyor musunuz? Artık hiç dert etmeyin. Okeyoyunuoyna.net sitesi sayesinde her an her dakika oyuna girerek okey oynamak mümkündür.

Nasıl Oynanır?

Site tamamen ücretsiz olup okey severlerin buluştuğu sanal bir oyun alanıdır. Okey oyunu oyna ile keyifli ve eğlenceli zaman geçirebilir ve bir sürü yeni kişi ile tanışıp arkadaş olabilirsiniz. Okey oyna ile tüm illerden katılım mümkündür. Oyun esnasında muhabbet etme imkanı oyunculara sağlanır. Hemen bir rumuz ve akabinde bir şifre belirleyin. Oyuna girerek ister masa açın isterseniz açılan masaya davetli olun. Oynarken eğlenin, eğlenirken yeni arkadaşlar edinin.

Birçok kişi okey oynarken okey arkadaşı bulmakta ve daha sonra da aynı arkadaş grubu ile oyuna devam etmektedir. Okey taşları oyun sistemi tarafından otomatik dağıtılır ve okey taşı belirlenir. Siz sadece mause ile taşı yan tarafa atar ve yerden taş çekersiniz. Siteye mutlaka üye olun ve okeyin tadını çıkarın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir