ÖktenTemizlik

Kadının çalışma hayatındaki yerinin artması ev temizliğinin de aksamasına neden olabiliyor. Özellikle çocuklu ailelerde ev temizliğinin önemi büyüktür. Kadınların ev temizliği konusunda aradığı profesyonel desteği Ökten temizlik firması sağlıyor. Son teknolojik cihazlar ile ev temizliğinde zemin ve parkeye zarar vermeden derinlemesine temizlik sağlıyorlar.

Maltepe’de hizmet veren firma, belirlenen gün ve saatte temizlik yapılacak olan adreste oluyor. Tam zamanında temizlik işlerine başlayan firma çalışanları, kısa sürede ve etkili bir temizlik sağlıyor. Maltepe temizlikçi firmaları arasında en ekonomik, en profesyonel ve en kaliteli hizmeti sunan firmaya haftanın yedi günü ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Temizlik Şirketi

Ümraniye’de temizlik şirketi olarak Ümraniye ve çevresine hizmet veren firma, temizlediği evlerde hijyen ve ferahlık sunuyor. Tamamen doğa dostu deterjanlar kullanan firma, mobilya, dokuma ve döşemelere zarar vermeden temizlik yapıyor. Bununla birlikte astım ve alerjik rahatsızlığı olan ev sakinlerini de düşünerek hareket ediyorlar. Ev temizliği konusuna oldukça titiz hareket eden firma müşterilerinden tam not alıyor. Üstelik uygun fiyatlar ile müşterilerinin kesesini de zorlamıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir