Özbay Mobilya Halkın Yanında

Korona virüs salgınından dolayı piyasalar durma noktasına geldi. Buna rağmen bazı mağaza ve firmalar virüse aldırmadan hizmet vermeye devam ediyor. Bunlardan biri de Avrupa’nın her yerine hizmet veren Özbay Mobilyadır. Kovid-19 pandemisinden dolayı dolar ve altının yükselmesini fırsat bilen fırsatçıların ortaya çıkıp fiyat yükseltmesi yapmasına rağmen Özbay Mobilya ürünlerinde kampanyaya giderek yarı yarıya indirimle halkın yanında yer alıyor. Evden ödeme kolaylığı sunan Özbay Mobilya, ürünlerine müşterinin kapısına kadar götürüyor.

Ürünleri Görüntülü Olarak Beğenme İmkanı Sunuyor

Koltuk takımı, köşe takımı, yatak odası takımı, yemek odası, genç ve bebek odaları ve birçok çeşidiyle hizmet veren firmanın müşterisine sunduğu kolaylıklar bitmiyor. Ürünü görmek için mağazaya kadar gitmenize gerek yok. Müşteri temsilcisini arayarak watsapp üzerinden görüntülü bir şekilde ürünlerinizi beğeniyorsunuz. Ödemede de kolaylık sunan mağazanın müşterilerine yapacağı sürprizleri bitmek bilmiyor.

Düğüne Hazırlık Yapanlara Müjde

Yaz ayının gelmesiyle beraber düğün hazırlıkları sosyal medya üzerinden devam ediyor. Özbay Mobilya yapmış olduğu düğün paketi kampanyalarıyla da müşterisinin yüzünü güldürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir