Şeker Hastalığı Tedavi Merkezi

​​​​​​Son yıllarda en sık karşılaşılan hastalıkların başında şeker hastalığı geliyor. Genellikle genetik faktörlerin etkin olduğu hastalığa bir çok çevresel faktörler ve kötü beslenme alışkanlıkları da neden oluyor. Ömür boyu bu hastalıkla mücadele etmek zorunda olduğunu düşünenler için hizmet veren merkez, alanında uzman hekimlerle çalışıyor. Kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışına sahip merkez, şeker hastalığı konusunda ezber bozuyor.

Şeker Hastalığı Ameliyatı

Doğru teknikler, uygun tedavi ve beslenme düzeni gibi hizmetlerin yanında gereken durumda şeker hastalığı ameliyatı dahi yapıyorlar. Son teknolojik cihazlar, gelişmiş teknoloji, eğitimli personel ve başarılı cerrahlar ile modern tıbbın bütün hizmetlerini bir arada sunuyorlar.

Şeker Hastalığı Nedir?

Şeker hastalığı, insülin direncine bağlı olarak kanda bulunan glikoz düzeyinin artmasıdır. Sağlıklı bir insanın kanındaki glikoz miktarı 70 ila 100 mg aralığında olmalıdır. Şeker hastası olan kişilerin kan şekerleri normal aralığın çok çok üstüne çıkabilmektedir. Başta beyin olmak üzere bir çok doku ve organa hasar veren şeker hastalığı, kontrol edilmezse göz, el ve ayak parmakları gibi kayıplara neden olabiliyor. şeker hastalığı nedir, tedavisi ve daha fazlası için merkez ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir