Teknik Servis Hizmetinde Kalite

Elektronik cihazların arıza ya da bakım işlemlerinin kaliteli bir şekilde yapılması herkes yönünden önem taşır. Bu kapsamda regalservis.org adresinden de ulaşma olanağınız bulunan firma ile her türlü onarım ve bakım hizmetine erişebiliyorsunuz. Firma ile Maltepe Ariston servisi ve Maltepe Arçelik servisi olarak hizmet alabilmeniz de mümkün.

Yerinde Onarım Olanağı

Firma haftanın altı gününde, kalite anlayışı içerisinde teknik servis hizmeti veriyor ve bu şekilde arızalara aynı gün içinde müdahale imkanı doğuyor. Arızaya aynı gün müdahale çalışma ilkesi ile hareket eden firma, gerekli tüm donanıma sahip teknik servis araçlarıyla ve profesyonel personeliyle teknik sorun ve arızalara yerinde müdahale ediyor.

7/24 Ulaşılma OIanağı

Firmanın servis hizmetlerine telefon ya da regalservis.org üzerinden, haftanın 7 günü 24 saat ulaşabiliyor ve gerekli servisi talep etme imkanına sahip oluyorsunuz. Ayrıca firma, tamir sonrasında yapılan onarımlar ve değiştirilen parçalar için 1 yıl süreli garanti sunuyor. Tüm bu imkanlar ile firma yüzde yüz müşteri memnuniyeti amaçlı bir çalışma sergiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir