Tercümenin Tek Adresi Ollang

Tercüme yapılması gereken bir resmi evrakınız mı var? Panik yapmayın ve www.ollang.com sitesinin yeminli çeviri bölümüne bir göz atın. Profesyonel çeviri işlemlerini yapan bu firmaya evrakınızı gönderin ve arkanıza yaslanın. Sizin için yeminli tercüman işi yapanlarınözenle çevirdiği bu işleri görünce derin bir nefes alacaksınız.

Online Çeviri Hizmeti

Artık kapı kapı gezip yeminli çeviri yapankişiyi aramaya gerek kalmıyor. Ollang’ın web sitesinden online olarak fiyat bilgisi veriyorlar. Yapmanız gerek çeviri yapılacak belgeyi pdf ya da word formatında siteye yüklemektir. Orijinal diliniz (Türkçe, İngilizce, Almanca gibi) ve çeviri yapılacak dili seçin. Daha sonra çevirinin uzmanlık alanını belirleyin. Sistemde bulunan tercümanlar uzmanlık alanlarına göre gelen çevirileri paylaşıyorlar. İster yeminli tercüme isterseniz de noter onaylı çeviri yapıyorlar. Web sitesinden öncelikle fiyat veriyorlar. Size de uygun gelirse en kısa zamanda işi teslim ediyorlar.

Çeviri Yaptırmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı

Teknolojinin yeniliklerini sonuna kadar kullanan firma, en kısa sürede verilen işi teslim ediyor. Üstelik verdiğiniz revizyonları da yapıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir