Ücretsiz Kullanım İle Fatura Hizmeti

Ücretsiz Kullanım İle Fatura Hizmeti

Ücretsiz e-fatura programı ile fatura kesme, kesilen faturaların ödemelerini takip etme gibi imkanlara kavuşturan portal, kolay bir şekilde alacak ve borçların takibini de sağlıyor. Gelir ve giderleri de takip etme olanağı sağlayan site, aylık kullanım ücreti bulunmayan bir fatura portalı olarak hizmet sunuyor.

Sunulan Hizmetler

Bu portal üzerinden, vadesi gelmiş, geçmiş ya da vadesi gelecek faturaları görebilme, faturaların ödenip ödenmediğini takip, fatura tahsilat veya ödemelerini görme olanağınız bulunuyor. Fatura yazdırma ve tek sayfa üzerinden bütün faturaları listeleme ve filtreleme imkanına da kolay kullanılabilir site ile ulaşıyorsunuz.

Sağlanan Avantajlar

Faturalar üzerinden borç ve alacaklarınızı takip imkanı da sunan, hiçbir ödemeye tabi olmayan tamamen ücretsiz hizmet ile e-fatura için ekstra bir program alma ve kullanma zorunluluğunuz da bulunmuyor. Tüm faturalarınıza istediğiniz yerden dilediğiniz zamanda ulaşma, sınırsız kullanım imkanı, arzu ettiğiniz sayıda ücretsiz kullanıcı tanımlama, sınırsız matbuu alım-satım faturası kesebilme ve cari ekstre oluşturma gibi tüm avantajlara birden portal ile ulaşabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir