Yabancı Dilde Reklam Seslendirmesi

Yabancı Dilde Reklam Seslendirmesi

Firma uzun yıllardır seslendirme alanında hizmet veriyor. Kişilerin ihtiyaç duydukları yabancı dilde seslendirmeleri profesyonel olarak gerçekleştiriyor. Satışlarını artırmak için reklam yayınlamak isteyenler için yabancı dilde reklam seslendirmesi yapıyorlar. Örneğin reklamlarının Arap dünyasına hitap edebilmesi için Arapça seslendirme ihtiyacı olanlara Arapça hizmet veriyorlar. Arapçayı ana dili gibi kullanan kişiler tarafından reklamın seslendirmesini gerçekleştiriyorlar.

Seslendirme Hizmetleri

Seslendirme firması olarak sadece reklam seslendirmesi yapmıyorlar. Müşterilerinin ihtiyaç duyabilecekleri pek çok alanda seslendirme hizmeti veriyorlar ve bu hizmeti kişilere zaman kaybettirmeden kısa süre içinde gerçekleştiriyorlar. Firmanın verdiği seslendirme hizmetleri arasında şunlar yer alıyor; kitap seslendirme, tanıtım seslendirme, santral seslendirme, radyo seslendirme ve tv seslendirme hizmetleridir. Yayınlanan kitapların yabancı dilde seslendirilmesini isteyenler firmayla iletişime geçerek seslendirme hizmetini alabiliyorlar. Örneğin kitapların Almanca seslendirilmesini ihtiyaç duyanlar Almanca seslendirme talebinde bulunabiliyorlar.

Yabancı Dil Seçenekleri

Profesyonel hizmet veren firma yaygın olarak tercih edilen İngilizce seslendirme hizmetini kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyor. İngilizce dışında tercih edilen pek çok yabancı dilde seslendirme yapıyor. Dil seçenekleri kişilerin talebine göre artış gösterebiliyor. Yaygın olarak tercih edilen yabancı diller arasında Almanca, Arapça, Fransızca, Çince ve İtalyanca gibi diller bulunuyor. Hizmet türü fark etmeksizin bu dillerde ve diğer dillerde seslendirmenin yapılmasını sağlıyorlar. Ayrıca firma olarak hizmetlerinin uygun fiyatlı olarak müşterileri memnun etmesini amaçlıyorlar. Böylece kişiler firmayı tercih ederek diğer firmalara oranla daha uygun seslendirme ücretleri ödüyorlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir